Naujienos

Vėl kviečia stovykla!!!

2022 22 balandžio - Autorius admin - Be kategorijos

Vėl kviečia stovykla!!!

Paskutinės vilties žiburėlis įsižiebė – Bendrijos „Viltis“ stovykla ĮVYKS.

Stovykla vyks 2022 liepos 18-22 dienomis, „Pailgio perlo“ stovyklavietėje,  Pailgės km, Vilniaus rajone.

Penkių dienos stebuklas …. taip jau atsitinka.

Labai geros sąlygos, puiki buitis, maitinimas. Galės stovyklauti iki 100 stovyklautojų.

Vienos dienos kelialapio kaina – 30 eurų, t.y. 15 eurų nakvynė ir 15 eurų maitinimas. Dėmėsio. Maitinimo kaina gali didėti.

Bendrija „Viltis“ šiek tiek kompensuos  kelialapio kainą neįgaliajam ir vienam lydinčiajam.

Norintieji vykti į stovyklą turi iki birželio 1 dienos pateikti šiuos dokumentus: užpildytą Prašymą ir Dalyvio anketą, neįgaliojo pažymėjimo kopiją; įstaigos, kurią lanko neįgalus asmuo, socialinio darbuotojo arba nevyriausybinės organizacijos rekomendaciją.

Minėtus dokumentus galite pateikti šiais būdais: siųsti paštu (Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis“, Kareivių g. 2C, LT-08221 Vilnius) arba elektroniniu paštu regina@viltis.lt (tik geros kokybės skenuotos ar nufotografuotos dokumentų kopijas) arba pristatyti į organizacijos būstinę (adresas toks pat kaip ir siunčiant paštu).

PASTABA: pildydami prašymus būtinai nurodykite tikslų gyvenamosios vietos adresą, naudojamą telefono numerį ir elektroninio pašto adresą, kuriais būtų galima su Jumis susisiekti ir pateikti informaciją, susijusią su stovykla, kelialapių apmokėjimu ir kt.

Dalyvio prašymas

Dalyvio anketa

Savanorio anketa

Norite tapti savanoriu? Jums reikia užpildyti anketą ir išsiųsti ją el. paštu teisininkas@viltis.lt

Savanorių atsiliepimai:

  • „Gavusi pasiūlymą savanoriauti ,,Vilties“ stovykloje ilgai galvojau ar sugebėsiu, ar verta.. Bet dabar galiu drąsiai teigti – buvo tikrai verta! Tos dvi vasaros stovykloje buvo pačios geriausios ir įsimintiniausios. Tiek nuoširdžiai besišypsančių ir viskuo besidžiaugiančių žmonių vienoje vietoje neteko sutikti. Kartą pabuvus ,,Pasakoje“ į ją norisi grįžti vėl ir vėl:))“ – Vilma J.
  • „Viskas prasidėjo nuo nekalto pasiūlymo vasarą išvažiuoti į stovyklą prie jūros. Susigundžiau. Dabar jau galiu pripažinti priklausomybę Vilties stovyklai ir nuo jos tikrai nesigydysiu. Taigi, dar kartą, nuo pirmos savo Vilties stovyklos gyvenu iki kitos ir taip treti metai. Padėkos Tadui už sugundymą.“ – Rūta K.
  • „Vilties stovykla – užkratas, nuo kurio nesinori gydytis. „In short“ – kartą paragavęs – negali sustot…“ – Tadas M.
  • „Kartą pabandęs – negali sustoti. Taip nutiko ir man, nebeįsivaizduoju savo vasaros be ,,Vilties’’ stovyklos“ – N.
  • „Manau stovykla „Pasakoje“ suteikia viltį kiekvienam savanoriui, mes galime tapti geresni, žmoniškesni ir atviresni sau ir visiems kitiems. Gal daugumai atrodo, jog „Pasakoje“ sunku ir nelengva, bet viską atperka vaikučių ir jų tėvų šypsenos ir gera nuotaika. Rodos, kad stovyklos laikas ir ganėtinai trumpas, bet per jį spėji prisirišti prie vaikučių ir būna tikrai sunku su jais atsisveikinti. Visad tėvai sako, jog mes jiems padarėme labai daug, bet tai yra tik lašas jūroje ką jie daro kiekviena dieną. Tikiuosi jog man ir toliau pavyks dalyvauti „Vilties“ stovyklose ir toliau prisidėti prie visų tų šypsenų ir geros nuotaikos“ – Simonas K.
  • „Labai trumpai, bet ir labai daug ką apimančiai. „Tai yra gryno oro įkvepimas tiems kuriems jo reikia“ – Prano mintys apie savanorystę“ – Pranas.
  • „Nepakartojamos gyvenimo akimirkos, įkvepiančios labiau mylėti, kurti, suprasti – gyventi“…N.