Naujienos

Paskutinis projekto dalyvių susitikimas

2022 25 spalio - Autorius admin - Be kategorijos

Paskutinis projekto dalyvių susitikimas

Šį spalį projektas „IDemocracy” buvo susijęs su dviem svarbiais renginiais prieš projekto pabaigą.

Pirma, spalio 11 ir 12 d. organizacija EDRA priėmė likusias konsorciumo organizacijas Atėnuose ir surengė paskutinį projekto susitikimą.

Šiame susitikime buvo ne tik apžvelgti įvairūs intelektiniai produktai, bet ir aptarta strategija, kurios bus laikomasi ateinančiais metais, siekiant išnaudoti IDemocracy projekte atliktą darbą.

Kita vertus, šį mėnesį įvairios konsorciumo įstaigos kiekvienoje dalyvaujančioje šalyje surengė viešinimo renginį, kurio tikslas – parodyti projekto rezultatus pagrindiniams veikėjams ir sužinoti jų nuomonę apie galimą jų panaudojimą.

IDemocracy yra Europos projektas, įgyvendinamas pagal ERASMUS+ programą, kurios tikslas – didinti sutrikusio intelekto žmonių ir jų pagalbininkų kompetencijas, susijusias su sutrikusio intelekto žmonių demokratinių teisių įgyvendinimu skaitmeninėje visuomenėje, pasitelkiant mokymo medžiagą ir e. mokymo platformą.

Šis mėnuo baigiasi, tačiau mes jus informuosime, pateikdami daugiau naujienų interneto svetainėje http://idemocracy-project.eu/.