Naujienos

NESIBAIGIANTI DRAUGYSTĖ

2022 10 spalio - Autorius admin - Be kategorijos

NESIBAIGIANTI DRAUGYSTĖ

Š.m. balandžio 29 d. Jaunimo reikalų agentūra patvirtino bendrijos „Viltis“ projektą  „Lietuvos ir Lenkijos jaunimo bendradarbiavimo stiprinimas skatinant jų domėjimąsi bendra istorija ir kultūra“.

Projekte dalyvauja Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos “Viltis” Šalčininkų padalinio atstovai ir Lenkijos sutrikusio intelekto žmonių asociacijos AKTYWNI nariai iš Balstogės. Sutrikusio intelekto žmonių grupė  su asistentais svečiavosi Lietuvoje gegužės 30 – birželio 04 dienomis.  Lietuvos ir Lenkijos grupių atstovais kartu dalyvavo visose veiklose – aplankė Švenčionio rajono lankytinas vietas, buvo ekskursijose Valdovų rūmų muziejuje, Trakų nacionaliniame muziejuje, sužinojo apie bendrą Lietuvos ir Lenkijos istoriją ir žymūs žmonės, pasivaikščiojo po Vilniaus senamiestį. Projekto dalyviai aplankė dienos centrą „Šviesa“,  VšĮ „Vilties akimirka“, susipažino su bendrijos „Viltis“ veikla, o programos „Kavos galia“ baristai pavaišino svečius skania kava ir arbata.

 

Paskutinį vizito vakarą projekto atstovai kartu su asistentais, bendrijos “Viltis” Šalčininkų padalinio ir Šalčininkų  bendruomenės nariais dalyvavo vakarėlyje „Nesibaigianti draugystė“. Skambėjo Adomo Mickeviačiaus eilėraščiai, Lenkijos ir Lietuvos muzika. Šventė baigėsi linksma diskoteka.  Rudenį bendrijos grupė iš Lietuvos ruošiasi aplankyti savo bičiulius Balstogėje. Bendravimas tęsiasi!

Bendrijos „Viltis“ informacija