Naujienos

IDemocracy

2022 6 spalio - Autorius admin - Be kategorijos

IDemocracy

Projektas „IDemokratija” yra baigiamajame etape. Per pastaruosius kelis mėnesius visose projekte dalyvaujančiose šalyse buvo surengtos projekto patvirtinimo sesijos. Daugiau kaip 100 žmonių, tarp kurių yra sutrikusio intelekto žmonių ir jų padėjėjų, įvertino programą ir mokymo medžiagą, taip pat „IDemokratijos e. mokymo priemonę”. Ši veikla buvo vykdoma kartu su kiekvienu iš dalyvių (Prancūzija, Portugalija, Graikija, Lietuva, Lietuva, Kroatija ir Ispanija).

Patvirtinimo sesijos buvo vykdomos 2 skirtingais lygiais. Viena vertus, buvo vertinama „IDemokratijos mokymo veiklos”, mokymo medžiagos ir e. mokymo platformos kokybė. Kita vertus, buvo tikrinama, ar mokymų dalyviai įgijo tikslinių kompetencijų, ar ne.

„IDemokratija” yra nustačiusi mokymosi tikslus, kurie skirti sutrikusio intelekto asmenų ir jiems padedančių asmenų kompetencijų ugdymui. Šios kompetencijos susijusios su sutrikusio intelekto žmonių demokratinių teisių įgyvendinimu skaitmeninėje visuomenėje. Šis Europos Sąjungos organizuojamas projektas baigsis 2022 m. spalio mėn.

Daugiau informacijos apie šį projektą rasite šioje svetainėje: https://idemocracy-project.eu/.