Mes žiniasklaidoje

2015-03-12

Lietuvoje gyvena daugiau nei 200 tūkstančių neįgaliųjų, dalis jų – sutrikusio intelekto žmonės, gimę su negalia. Jiems prieinamos ugdymo paslaugos. Tačiau, artimieji negali susirgti, jie negali išvykti ilgesniam laikui... dienų dienas kartu su savo neįgaliuoju ir taip – dešimtmečiais...

2015-03-12

VILTIS laužia ledus, o ką daro valstybė? Ką daryti toliau, kad "atokvėpio" paslaugos pagaliau pasiektų neįgaliųjų šeimas? Laisvosios Bangos radijo laidoje "VEKTORIUS" dalyvauja Seimo socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkė Kristina Miškinienė, Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Viltis“ vadovė Dana Migaliova, mama Lina Gulbinė ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovas. Ar neįgaliųjų šeimos pagaliau sulauks atokvėpio? http://www.laisvojibanga.lt/vektorius-2015-03-06/

 

2015-01-06

„Prieš porą metų, kai dukra laukėsi, svarsčiau, ką aš, kaip jos motina, jai patarčiau, jeigu jai gimtų neįgalus vaikas. Pasilikti? Auginti? Atiduoti valdžiai? Ir, deja, nežinojau, ką pasakyti“, - taip kalba Janina Butkuvienė, jau 32 metus auginanti sunkią negalią turintį sūnų Vytautą. Moters šeima per tą laiką iširo, o ji pati buvo priversta gyventi tarsi kalėjime – apie tai šis atviras moters pasakojimas.

2014-12-12

Laikinojo atokvėpio tarnybos paslauga – tai galimybė palikti neįgalų asmenį kuriam laikui specialistų priežiūrai. Svarstant galimybes dėl naujos paslaugos, Savivaldybės atstovų, Druskininkų NVO, tėvų, auginančių vaikus su negalia ir Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Viltis“ atstovų susitikime diskutuota apie laikinojo atokvėpio tarnybų inicijavimą bendruomenėse.

2014-11-28

Praeitą savaitę bendradarbiavimo gaires, steigiant Laikinojo atokvėpio tarnybą (LAT) Radviliškyje, aptarė rajono savivaldybės administracijos atstovai bei Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Viltis“ atstovai iš Vilniaus ir Radviliškio. „Viltiečiai“ sulaukė palankaus Radviliškio rajono mero Dariaus Brazio dėmesio. Jis pritarė „atokvėpio“ paslaugų būtinybei bei paragino psichikos sveikatos srityje dirbančias NVO aktyviau įsitraukti į LAT paslaugų teikimo strategijos Radviliškyje kūrimą.

Puslapis 1 iš 5