2015 liepos mėnesio archyvas

2015-07-29

Liepos 13-24 dienomis Lietuvos pajūryje, Giruliuose ir Šventojoje, įvyko jau 26-toji bendrijos „Viltis“ organizuota Savarankiško gyvenimo įgūdžių ugdymo stovykla sutrikusio intelekto asmenims ir jų šeimos nariams. Stovyklą šiais metais aplankė ir į bendrą atmosferą puikiai įsiliejo svečiai iš Baltarusijos bei Ukrainos, o bendras dalyvių skaičius gerokai viršijo tris šimtus.

2015-07-09

Šių metų antrasis žurnalo "Viltis" numeris jau atspausdintas! Mielieji prenumeratoriai, jau šiomis dienomis žurnalo popierinį variantą rasite savo pašto dėžutėse.

Sėkmės Jūsų darbuose ir siekiuose!

 <... Šį rudenį įvyks rinkiminė mūsų organizacijos konferencija. Tad labai kviečiu visus organizacijos narius – ir jaunus, ir vyresnius – aktyviai įsitraukti į diskusijas ir siūlyti, ką ir kaip turėtume keisti savo veikloje. Rinkdami delegatus į konferenciją vietose labai gerai apgalvokite kandidatus į „Vilties“ bendrijos Respublikinę tarybą. Nesinorėtų, kad į ją patektų tokie žmonės, kurie gali kartą per ketverius metus garsiai ir skambiai pakalbėti, o kasdienėje, daugiausiai pastangų reikalaujančioje veikloje nedalyvauja. Raginčiau gerbiamus organizacijos narius rinkti tuos tėvus, šeimos narius, specialistus, kurie gali skirti organizacijai laiko, suteikti žinių, turi gebėjimų dalytis, burti apie save panašaus likimo bičiulius.