2014 rugpjūčio mėnesio archyvas

2014-08-27

Nuo 2015-ųjų sausio 1 dienos Lietuvoje bus įvesta bendroji Europos valiuta – euras. Čia rasite su euro įvedimu susijusias aktualijas, praktinius patarimus, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.

 

2014-08-26

Norime pasidalinti gerąja praktika iš Kroatijos. Tai – dokumentinis filmas, kuriame pasakojama nepaprasta  istorija apie vienos Kroatijos organizacijos pastangas sukurti  galimybę  sutrikusio intelekto žmonėms gyventi bendruomenėje,  nepriklausomai nuo jų gebėjimų. Nors visi žmonės turi teisę gyventi bendruomenėje, žmonės su didele intelekto ar fizine negalia dažnai  priversti gyventi įstaigose, nes bendruomenės namai  yra  nepritaikyti  tiek fiziniams, tiek  socialiniams tokių žmonių poreikiams...

Norėdami peržiūrėti filmą spauskite šią nuorodą

https://www.youtube.com/watch?v=zqVK65M2fHo&feature=youtu.be

Produced by Gral Film - www.gralfilm.com

Supported by a grant from the Open Society Foundations

Gral Film © 2013 Open Society Mental Health Initiative

2014-08-19

 Sventosios pajurys

Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis” siūlo vasarą poilsiauti Šventojoje poilsio namuose  „Akimirka“ (Šventoji,  Mokyklos g. 65. ). Tai trijų aukštų, dviejų korpusų su atskirais įėjimais mūrinis pastatas su visais patogumais.

Kiekviename korpuse yra virtuvė. Virtuvėse - šaldytuvai, indai, elektrinės viryklės su orkaitėmis. Kiekvienam kambaryje - šaltas ir karštas vanduo, tualetas, dušas. Yra poilsio kambarys su televizoriumi, žaidimo kambarys vaikams, salė. Lauke prie pastato  įrengta pavėsinė.

 Norintys užsakyti vietas prašome skambinti darbo dienomis nuo 9 iki 16 val., tel. 8 5 211 32 96  ar 8 5 261 52 23 bei gavus patvirtinimą, atsiųsti prašymą pageidautina el. paštu   Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   arba faksu  8 5 261 08 20, arba atvykti į būstinę adresu Kareivių 2C, Vilniuje ir užpildyti prašymą, arba atsiųsti paštu.