Stovyklos

 

     Kiekvienais metais organizuojamos savarankiško gyvenimo įgūdžių ugdymo ir aktyvaus poilsio STOVYKLOS sutrikusio intelekto asmenims bei jų šeimos nariams!

      Informuojame, kad šiais metais vyks 28-toji Savarankiško gyvenimo įgūdžių ugdymo stovykla keturiomis pamainomis:           

1 pamaina

Laikotarpis:  Birželio 18 d.  -  birželio 29 d.

Vieta: Poilsio namai „Retro Camp hostel“, Mokyklos g. 65, Palanga (Šventoji)

Tematika: „Kūrybinės veiklos dirbtuvės”  -  Stovyklos veiklos bus orientuotos į vaidybinę sutrikusio intelekto asmenų saviraišką, sceninį kasdieninių situacijų perteikimą ir išgyvenimą. Stovykla skirta sutrikusio intelekto jaunimui ir suaugusiems. Kviečiami neįgaliųjų meninės veikos kolektyvai, būreliai ir jų meno vadovai bei savanoriai. Kolektyvo sudėtis gali būti įvairi, bet  pageidaujama optimali sudėtis : 7 sutrikusio intelekto jaunuoliai ir 3 vadovai, lydintieji.

 

2 pamaina

 

Laikotarpis: Liepos 2 d.  -  liepos 13 d.

Vieta: Poilsio namai „Retro Camp hostel“, Mokyklos g. 65, Palanga (Šventoji)

Tematika: „Pajūrio regioninis parkas” – Pažintinė stovykla, skirta susipažinti su Pajūrio regioninio parko įsimintinomis vietomis. Stovyklos veikla orientuota į sutrikusio intelekto  jaunimą ir suaugusiuosius bei jų šeimos narius.  Stovyklos metu taip pat bus organizuojamos savitarpio paramos grupės stovyklautojų tėvams.

3 pamaina

Laikotarpis:  Liepos 16 d.  -  liepos 27 d.

Vieta: Poilsio namai „Retro Camp hostel“, Mokyklos g. 65, Palanga (Šventoji)

Tematika: „Pažinkime save” – socialinių įgūdžių ugdymo ir saviraiškos stovykla, kurios veikla bus orientuota į sutrikusio intelekto vaikus, paauglius ir jaunimą. Stovyklos metu taip pat bus organizuojamos savitarpio paramos grupės stovyklautojų tėvams.

4 pamaina

Laikotarpis: Liepos 30 d. - rugpjūčio 10 d.

Vieta: Poilsio stovykla „Dzūkijos šilas“, Ežero g. 2, Burokaraistėlės km., Varėnos r.

Tematika: „Pasaka prie ežero” – savarankiško gyvenimo įgūdžių ir aktyvaus poilsio stovykla mėgstantiems ne tik linksmai leisti laiką bet ir įgauti naujų žinių.  Stovykla skirta Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Viltis“ asocijuotiems nariams, sutrikusio intelekto asmenims ir jų šeimoms.

     

Pirmumo teise į stovyklą kviečiamos šeimos, auginančios sutrikusio intelekto vaikus ar suaugusius asmenis, kurios vis dar gyvena socialinėje atskirtyje, negauna psichologinės ir kompleksinės pagalbos šeimai, taip pat dienos užimtumo paslaugų sutrikusio intelekto žmogui.

Stovyklos metu vyksta nenutrūkstama socializacija ir socialinė integracija: sutrikusio intelekto asmenų saviraiškos užsiėmimai; užimtumo ir laisvalaikio organizavimas ne tik stovyklavietės teritorijoje, bet ir už jos ribų; individualios ir grupinės veiklos, atsižvelgiant į dalyvių specialiuosius poreikius.

Jei susidomėjote savanoriavimu Savarankiško gyvenimo įgūdžių ugdymo stovykloje, užpildytas anketas, kurias rasite "prisegtuke" , prašome siųsti Ingai Sazonovai  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.">

Birželio mėnesį, kaip ir kasmet, vyks savanorių mokymai, apie kuriuos informuosime papildomai.  

Išsamesnė informacija telefonu 8 5 211 3529 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Akimirkos iš stovyklos