Mokymai

Savanorių parengimui darbui su neįgaliaisiais bei jų šeimos nariais gegužės – birželio mėn. yra organizuojamos dveji vienos dienos (4 val.) mokymai Vilniuje, temomis:

  • NEĮGALUS ASMUO. RAIDOS SUTRIKIMAI. BENDRAVIMAS;
  • RAIDOS SUTRIKIMAI. PIRMOJI MEDICININĖ PAGALBA. UŽIMTUMO GALIMYBĖS STOVYKLOJE.

Šių mokymų metu yra aiškinama savanoriams apie raidos sutrikimus  ir negalių ypatumus, kilmę, šeimų krizes ir santykius šeimose, tėvų įtraukimą į ugdymo ir užimtumo procesus, tėvų atstovaujančias nevyriausybines organizacijas ir jų svarbą, trūkumus. Į savanoriško darbo programas planuojama pasitelkti garbaus amžiaus specialistus (pedagogus, medikus ir kitus geros valios žmones) savanoriškam neatlygintinam darbui su sutrikusio intelekto asmenimis: lankyti jų šeimas, padėti organizuoti šventes.

Mokymus veda Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis“ Asociacijos vadovė Dana Migaliova ir Vaiko raidos centro Ankstyvosios reabilitacijos skyriaus vedėja Laima Mikulėnaitė. 

 

 2016 m. savanorių mokymai numatyti birželio 4 ir 18 dienomis nuo 10.30 val. Kareivių g. 2C, Vilniuje (Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos "Viltis" patalpose, II a.)