2016 lapkričio mėnesio archyvas

2016-11-30

2016 m. lapkričio  20 – 27 dienomis Vaikų ligoninės, VUL SK filialo Vaiko raidos centro specialistai kartu su Vilniaus specialiojo vaikų darželio „Čiauškutis“ ir  Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Viltis“ vadovėmis lankėsi Tel Avive, Izraelyje, kad susipažintų, kokiais metodais, kokiomis sąlygomis ir resursais Izraelio kolegos  dirba su autizmo spektro sutrikimų turinčiais žmonėmis.

Tęsdami bendradarbiavimo projektą su Izraelio valstybe,  remiamą Izraelio valstybės ambasados Lietuvoje, dar metų pradžioje Lietuvos specialistai turėjo galimybę susitikti su Izraelio Assaf Harofet medicinos centro Autizmo centro specialistais  bei  pagalbą vaikams ir suaugusiesiems organizuojančia organizacija ALUT, turinčiais didelės patirties dirbant su tokių sutrikimų turinčiais vaikais ir suaugusiaisiais.

2016-11-03

Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija "Viltis" kviečia visus savo kolegas ir draugus į tarptautinę konferenciją "Atstovavimo sau ir advokacijos vaidmuo bei bendruomenių įtaka perėjime nuo institucinės globos prie paslaugų bendruomenėje", kuri bus skirta Tarptautinei tolerancijos dienai paminėti

Konferencija vyks 2016 m. lapkričio 14-15 d. Vilniaus lenkų kultūros namuose, Naugarduko g. 76, Vilniuje.

Šiuo renginiu siekiama informuoti visuomenę apie intelekto negalios asmenų  įgalinimą, apie tai kas jų labui Lietuvoje jau yra padaryta, daroma dabar ir numatoma daryti artimiausioje ateityje.  Kaip šie klausimai sprendžiami kitose valstybėse. 

Bus išduodami konferencijos dalyvio pažymėjimai. Būtina išankstinė registracija.

Konferencijos programos projektą ir registracijos formą galite atsisiųsti paspaudę žemiau esančias nuorodas.