2013 gruodžio mėnesio archyvas

2013-12-21

Mieli žurnalo "Viltis" prenumeratoriai ir skaitytojai, jau spaustuvėn atidavėme 2013 metų ketvirtojo numerio ir jo priedo maketus. Po savaitėlės žurnalą „Viltis" rasite savo pašto dėžutėse.
Žurnale rasite Socialinės apsaugos ir darbo ministrės Algimantos Pabedinskienės šventinį sveikinimą; bendrijos „Viltis" asociacijos vadovės Danos Migaliovos mintis apie 2013 metų nuveiktus darbus ir būsimus iššūkius kitąmet. Pirmininkės straipsnis pateiktas ir lengvai suprantama ir skaitoma kalba.

2013-12-20

2013 m. gruodžio 14-15 d. Italijoje, Romoje vyko pirmasis Grundtvig projekto „YAID - Young adult with Intelectual Disability: an European learning partnership for a new approach to the family system“ („Jaunuolis su intelekto negalia: Europos mokymosi partnerystė naujam požiūriui į šeimą“) partnerių: GAP (Italija), Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Viltis“ (Lietuva), Bubamara (Kroatija), ENABLE Scotland (Škotija) susitikimas.

2013-12-20

Įžiebk kibirkštį vilties šventų Kalėdų tylią naktį

Tegu Naujieji nešykštės džiugių akimirkų, geros sveikatos

2013-12-20

Gruodžio 20 d. Fabijoniškių socialinių paslaugų namuose buvo atidaryta išskirtinė menininkės Irenos Meištaitės akvarelių paroda „Gėlės“.

2013-12-20

Neformali NVO koalicija už vaiko teises, vienijanti 10 Lietuvos organizacijų, kreipėsi į socialinės apsaugos ir darbo ministrę Algimantą Pabedinskienę išreikšdami nepritarimą ministerijos paruoštiems strateginiams dokumentams. SADM ignoravo NVO atstovų siūlymus rengdami perėjimo nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų neįgaliesiems bei likusiems be tėvų globos programą, taip pat su tuo susijusį 2014-2020 priemonių plano projektą.

2013-12-19

2013 m. gruodžio 5 d. Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių bendrijos „Viltis“ ir VšĮ „Vilties akimirka“ atstovai dalyvavo Jungtinės Karalystės ambasadoje Vilniuje vykusiame renginyje, kuriame buvo pristatyta technologija padedanti asmenims, turintiems specialųjų mokymo poreikių.

2013-12-19

2013 m. gruodžio 9 d. Lietuvos Seimo kontrolierių įstaiga kartu su Lietuvos Respublikos Seimo Žmogaus teisių komitetu ir Mykolo Romerio universitetu organizavo konferenciją Žmogaus teisių dienai paminėti – „Politinė investicija į žmogaus teises, - ES piliečių teisių politika“. Šioje konferencijoje siekta sutelkti Lietuvos pareigūnus ir politikus ryžtingais veiksmais atlikti aktyvų ir svarbų vaidmenį žmogaus teisių apsaugos, švietimo bei stebėjimo srityse.

2013-12-17

„Šalis be vaikų namų“ - tai šių metų gruodžio 10 dieną prasidedanti aktyvi kampanija, organizuojama Žmogaus teisių stebėjimo instituto drauge su būriu nevyriausybinių organizacijų. Ši kampanija – tai kiekvieno iš mūsų asmeninis indėlis į mūsų visuomenės ateitį, kurioje kiekvienam vaikui užtikrinama teisė į rūpestį, dėmesį, tikrų namų šilumą ir svarbiausia – šeimą.

2013-12-17

2013 gruodžio 11 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje iškilmingo koncerto metu, buvo paskelbta kasmetinė „Žmogaus teisių šauklio“ nominacija. Žmogaus teisių šaukliu skelbiamas asmuo, savo veikla svariai prisidėjęs prie žmogaus teisių ir laisvių gynimo Lietuvoje. Garbingas apdovanojimas šiemet skirtas psichologei psichoterapeutei, Paramos vaikams centro įkūrėjai ir vadovei Aušrai Kurienei.

2013-12-17

 Mieli žurnalo "Viltis" prenumeratoriai ir skaitytojai, jau spaustuvėn atidavėme 2013 metų ketvirtojo numerio ir jo priedo maketus. Po savaitėlės žurnalą „Viltis“ rasite savo pašto dėžutėse.

 Žurnale rasite Socialinės apsaugos ir darbo ministrės Algimantos Pabedinskienės šventinį sveikinimą; bendrijos „Viltis“ asociacijos vadovės Danos Migaliovos mintis apie 2013 metų nuveiktus darbus ir būsimus iššūkius kitais metais. Asociacijos vadovės straipsnis pateiktas ir lengvai suprantama, ir skaitoma kalba.

            Savo patirtimi ir įžvalgomis dalijasi Mykolo Romerio universiteto docentė Jautrė Šinkūnienė, pažadėjusi tęsti straipsnių ciklą 2014 metų žurnalo „Viltis“ numeriuose.

Puslapis 1 iš 2