2017 kovo mėnesio archyvas

2017-03-23

Gera  žinia - jau galima išbandyti naująją GPIS 112 skubios pagalbos iškvietimo programėlę mobiliesiems telefonams!


Išbandyti programėlę galima iki kovo 31 dienos, 9-12 valandomis. Jeigu bus poreikis, išbandymo terminas bus pratęstas. Jeigu turite pastabų dėl programėlės veikimo - jas siųskite el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Apsilankykite lkd.lt puslapyje, kur rasite daugiau informacijos bei video įrašą, kuriame paaiškinta, kaip naudotis bandomąja programėle:


http://www.lkd.lt/enews/id-video_naujienos_gestu_kalba-news-isbandykite_naujaja_gpis_112_programele.html

2017-03-20

 

Bendrijos „Pakruojo Viltis“ nariai stengiasi būti kuo aktyvesni ir taip praskaidrinti kiekvieną savo dieną. O kada gi dar gali lietis džiaugsmas, skambėti juokas ir švytėti šypsenos jei ne tada kai susirenka didžiausias būrys draugų. Savaitės pabaiga „Viltiečiams“ tapo dviguba švente – draugų būryje atšventėme keturių nariu, gimusių kovo mėnesį gimtadienius.

2017-03-14

 

Gegužės viduryje Kijeve vyksiančiame „Eurovizijos“ dainų konkurse Lietuvai atstovausiančios grupės „Fusedmarc“ muzikantai tikrai nebus vieniši – Ukrainos sostinėje juos palaikys penkios socialinės akcijos „Drausytė veža!“ laimėtojų poros. Jei esi neįgalus arba turi negalios paliestą draugą, vienas iš tų laimingųjų gali būti ir tu!

Jau antrus metus „Baltijos Ugdymo Centro“ organizuojama akcija „Draugystė veža!“ šiemet įgavo dar didesnį pagreitį, nes prie jos prisidėjo Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, o iniciatyvą pristato LRT.

Neįgaliųjų reikalų departamento direktorė Asta Kandratavičienė džiaugiasi, kad Lietuva turi dar vieną progą įsitikinti, jog atskirtis tarp sveikųjų ir negalios paliestų  kyla tik dėl nežinojimo.

2017-03-02

 

Bendrijos „Pakruojo Viltis“ nariai su dideliu nekantrumu laukė šilto, žalio ir skambaus pavasario, todėl nepraleidome progos vasario 28 dieną, patriukšmauti ir pasilinksminti taip, kad žiema pabėgtų ir nebegrįžtų.