KVIETIMAS STUDIJUOTI LIETUVOS EDUKOLOGIJOS UNIVERSITETO SOCIALINĖS EDUKACIJOS FAKULTETE

2014-05-15

Gerbiamieji Bičiuliai,

Kviečiame studijuoti Lietuvos edukologijos universiteto Socialinės edukacijos fakultete žemiau nurodytas studijų programas.

Socialinė edukacija: multidisciplininė, daugiafunkcė samprata, o studijos šiame fakultete padės Jums ir Jūsų Kolegoms sėkmingiau integruotis ir siekti karjeros. Jūsų laukia darnus ir kūrybiškas studentų ir dėstytojų kolektyvas.

Asmenims su negalia yra sudarytos sąlygos: Centriniuose Universiteto rūmuose įrengtas liftas, pritaikytos auditorijos, yra tualetas (1 a.), higienos kambarys (5 a.), pritaikytas įvažiavimas į bendrabutį.

  • Bakalauro studijos

o    Ekonomikos ir verslo pagrindai

o    Paslaugų verslo administravimas

o    Politikos sociologija

o    Socialinė pedagogika (viešoji komunikacija; asmens ir socialinė integracija; šeimos edukacija)

o    Socialinė pedagogika ir etika

o    Taikomoji sociologija

  • Magistro studijos

o    Socialinis darbas

o    Švietimo įstaigų vadyba ir administravimas

  • Modulinės studijos

o    Socialinė pedagogika

o    Socialinis darbas (turintiems ne socialinių mokslų studijų srities aukštąjį išsilavinimą)

o    Socialinis darbas (turintiems socialinių mokslų studijų srities aukštąjį išsilavinimą)

Apie studijas galima paskaityti LEU tinklalapyje adresu: http://www.leu.lt/lt/sef/sef_studijos.html  arba daugiau informacijos klausti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu (8 5)  233 95 10; el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.arba telefonu (8 5)  275 55 27; el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu (8 5) 260 77 82; el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu (8 5)  233 29 54.

SEF dekanas                                                                                                                               prof. dr. Vytas Navickas

SEF studentų atstovybės pirmininkė                                                                                             Greta Ališauskaitė