Naujienos

2017-06-08

Nuo 2017 m. liepos 29 d.

LIETUVOS SUTRIKUSIO INTELEKTO ŽMONIŲ GLOBOS BENDRIJA „VILTIS”

SIŪLO

VASARĄ PAILSĖTI ŠVENTOJOJE

***

Socialinių paslaugų centras „Akimirka“ (Reklaminė iškaba "Retro Camp hostel") yra Šventosios gyvenvietėje, Mokyklos g. 65. Tai trijų aukštų, dviejų korpusų su atskirais įėjimais mūrinis pastatas su visais patogumais.

Kiekviename korpuse yra virtuvė. Virtuvėse - šaldytuvai, indai, elektrinės viryklės su orkaitėmis. Kiekvienam kambaryje - šaltas ir karštas vanduo, tualetas, dušas. Taip pat yra poilsio kambarys su televizoriumi, žaidimo kambarys vaikams, salė.

 

Visa informacija ir vietų užsakymas:

Tel. +370 5 261 8571

el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Dienos apgyvendinimo kaina asmeniui - 9 EUR

Pastaba: Vaikams iki 3 m. apgyvendinimas nemokamas.

  

 Papildomi valstybės mokesčiai: 

 Vienkartinis pagalvės Palangos miesto mokestis - 1 eur / asmeniui.

 

 Papildomai pasirenkama:

Patalynes ir rankšluosčių nuoma asmeniui, komplektas, vienkartinis- 3 eur;


 

 

 

 

2017-05-23

 

Didžiausia žmonių su negalia organizacijų asociacija Lietuvos neįgaliųjų forumas, jungianti 13 nacionaliniu lygiu veikiančių negalios organizacijų, palaiko ir pritaria Seimo nario Justo Džiugelio inicijuotos Seimo darbo grupės rengiamam socialinių įmonių įstatymo pakeitimų projektui.

Pastaruosius ketverius metus Lietuvos neįgaliųjų forumas kritikavo šiuo metu veikiantį socialinių įmonių įstatymą, todėl labai vertiname ir dėkojame Seimo narių grupei – ypač Justui Džiugeliui, Aušrai Maldeikienei ir Ingridai Šimonytei – už prisiimtą atsakomybę žmonių su negalia įdarbinimo sistemą keisti iš esmės.

Stebėdami aktyvų socialinių įmonių pasipriešinimą minėtoms pataisoms, norime viešai išdėstyti argumentus, rodančius, kad pokyčiai yra būtini siekiant efektyvesnio, tvaresnio ir teisingesnio žmonių su negalia įdarbinimo modelio.

2017-05-19

“Tai nebuvo tik kelionė ar nuotykis. Tai buvo kur kas daugiau – patirtis ir išgyvenimai, kuriuos, esu tikra, kiekvienas iš mūsų dar ilgai nešiosimės širdyje. Ir gal tik po kurio laiko suprasime, kiek vienas iš kito išmokome“, - įsitikinusi socialinės akcijos „Draugystė veža“ idėjos autorė ir organizatorė, viena iš „Baltijos ugdymo centro“ partnerių Žydrė Gedrimaitė. Ji, kartu su penkiomis „Draugystė veža“ nugalėtojų poromis vos prieš kelias dienas grįžo iš kelionės LDK keliais, kurios galutinis tikslas buvo Kijeve vykęs „Eurovizijos“ dainų konkursas.

2017-05-15

 

Šios savaitės pradžioje pavasarišką orą pakeitęs šaltukas „Viltiečių“ neišgąsdino. Nors mūsų gretos kiek apmažėjo dėl išvykusių atostogauti lankytojų, likusieji nesnaudė ir toliau kuo aktyviau leido dienas ir dalyvavo visuomeniniame gyvenime.Aktyvi savaitė bendrijoje „Pakruojo Viltis“

Antradienį (gegužės 9d.) dalyvavome Europos dienos minėjime. Džiaugėmės puikiu renginiu ir už aktyvų dalyvavimą renginyje iš Pakruojo rajono savivaldybės Juozo Paukštelio viešosios bibliotekos direktorės Romualdos Kulšytės gauta padėka. Smagu ne tik sudalyvauti įsimintiname renginyje, bet ir prie jo prisidėti savo darbais.

Trečiadienį aplankėmė Pakruojo Kultūros centre vykstančią Kauno valstybinio lėlių teatro parodą. Stebėjomės, kiek darbo, širdies, kruopštumo ir meilės įdėta į kiekvieną lėlę.

Mes ir į kiekviena savo darbą stengiamės sudėtį visą savo širdį. Dalį darbelių galite pamatyti užsukę į Juozo Paukštelio viešosios bibliotekos skaityklą, kur vyksta bendrijos „Pakruojo Viltis“ lankytojų darbų paroda – „Šilčiausi darbai mamai“

Galime drąsiai teigti, kad ne nuo oro priklauso mūsų nuotaikos,o nuo mūsų pačių užsidegimo, pastangų ir požiūrio. Stenkimės išnaudoti kiekvienos dienos duotą šansą – tobulėti ir tapsime laimingesni 

Soc. darbuotoja Justina Juškaitė 

DSC09610

DSC09628

DSC09632

DSC09638

DSC09721

 

2017-04-18

Gerb. Ministrui A. Verygai                                                                            2017 04 14

Dėl kai kurių būtinų permainų Lietuvos sveikatos apsaugos sistemoje

Gerbiamas Ministre

Su šia Vyriausybe ir Jūsų vadovavimu Sveikatos apsaugos ministerijai aš ir mano bendraminčiai siejame daug vilčių dėl būtinų permainų  Lietuvos sveikatos sistemoje.   Būdamas nuo 2014 m. JT Specialiuoju pranešėju teisei į sveikatą ir kartu turėdamas virš 30 metų patirtį dalyvaujant įvairiose pozicijose su Lietuvos sveikatos apsauga susijusiuose procesuose, siūlau  ekspertinius patarimus ir bendradarbiavimą  šiose srityse:

Puslapis 1 iš 117