Naujienos

2017-10-14

 ...Ypač tada, kai per darbų gausybę niekam nelieka laiko trumpam atsisėskite ir pažvelkite į krentančius lapus... (Elizabeth Lawrence) 
Šiais žodžiais spalio 14d. (šeštadienį) pakviesti bendrijos „Pakruojo Viltis“ nariai ir jų artimieji susitiko draugų būryje ir pažvelgė į krentančius lapus prie arbatos puodelio. 

2017-08-29

Mielieji,

Norime informuoti, kad Verkių mokykla priima mokytis į šias specialybes, kam aktualu, paskubėkite.

  

SPEC. PROFESINIS UGDYMAS

Siuvinių gamintojo mokymo programa

2017-08-21

Vilniuje renkama terapinė grupė jaunimui, sergančiam lėtinėmis ligomis  „Diagnozė yra, o kas toliau?

Greičiausiai taip sau tyliai pamąsto kiekvienas jaunuolis, kuriam gydytojai yra diagnozavę lėtinę ligą. Žmonės, susirgę šiomis ligomis, dažnai turi visą gyvenimą vartoti vaistus, periodiškai tikrintis sveikatą bei daryti įvairiausių kitų pertvarkų savo kasdieniame gyvenime.

Antakalnio poliklinikos Jaunimo sveikatos centras kviečia susitikti ir pakalbėti apie tai, ką reiškia sirgti lėtine liga, kaip sekasi tvarkytis su lėtinės ligos simptomų keliamu stresu, ką liga padėjo suprasti ir atrasti.

2017-06-08

Nuo 2017 m. liepos 29 d.

LIETUVOS SUTRIKUSIO INTELEKTO ŽMONIŲ GLOBOS BENDRIJA „VILTIS”

SIŪLO

VASARĄ PAILSĖTI ŠVENTOJOJE

***

Socialinių paslaugų centras „Akimirka“ (Reklaminė iškaba "Retro Camp hostel") yra Šventosios gyvenvietėje, Mokyklos g. 65. Tai trijų aukštų, dviejų korpusų su atskirais įėjimais mūrinis pastatas su visais patogumais.

Kiekviename korpuse yra virtuvė. Virtuvėse - šaldytuvai, indai, elektrinės viryklės su orkaitėmis. Kiekvienam kambaryje - šaltas ir karštas vanduo, tualetas, dušas. Taip pat yra poilsio kambarys su televizoriumi, žaidimo kambarys vaikams, salė.

 

Visa informacija ir vietų užsakymas:

Tel. +370 5 261 8571

el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Dienos apgyvendinimo kaina asmeniui - 9 EUR

Pastaba: Vaikams iki 3 m. apgyvendinimas nemokamas.

  

 Papildomi valstybės mokesčiai: 

 Vienkartinis pagalvės Palangos miesto mokestis - 1 eur / asmeniui.

 

 Papildomai pasirenkama:

Patalynes ir rankšluosčių nuoma asmeniui, komplektas, vienkartinis- 3 eur;


 

 

 

 

2017-05-23

 

Didžiausia žmonių su negalia organizacijų asociacija Lietuvos neįgaliųjų forumas, jungianti 13 nacionaliniu lygiu veikiančių negalios organizacijų, palaiko ir pritaria Seimo nario Justo Džiugelio inicijuotos Seimo darbo grupės rengiamam socialinių įmonių įstatymo pakeitimų projektui.

Pastaruosius ketverius metus Lietuvos neįgaliųjų forumas kritikavo šiuo metu veikiantį socialinių įmonių įstatymą, todėl labai vertiname ir dėkojame Seimo narių grupei – ypač Justui Džiugeliui, Aušrai Maldeikienei ir Ingridai Šimonytei – už prisiimtą atsakomybę žmonių su negalia įdarbinimo sistemą keisti iš esmės.

Stebėdami aktyvų socialinių įmonių pasipriešinimą minėtoms pataisoms, norime viešai išdėstyti argumentus, rodančius, kad pokyčiai yra būtini siekiant efektyvesnio, tvaresnio ir teisingesnio žmonių su negalia įdarbinimo modelio.

Puslapis 1 iš 117