2015 kovo mėnesio archyvas

2015-03-10

Jūsų dėmesiui pristatome David Holmes straipsnį (www.thelancet.com Vol 385 March 7, 2015) apie gydytoją, vaikų ir paauglių psichiatrą, Vaiko raidos centro konsultantą, profesorių Dainių Pūrą, kuris 2014 m. buvo išrinktas Jungtinių Tautų specialiuoju pranešėju dėl paramos visuotinei teisei į aukščiausius siektinus fizinės ir protinės sveikatos standartus.

2015-03-10

Lietuvoje gyvena daugiau nei 200 tūkstančių neįgaliųjų, dalis jų – sutrikusio intelekto žmonės, gimę su negalia. Jiems prieinamos ugdymo paslaugos. Tačiau, artimieji negali susirgti, jie negali išvykti ilgesniam laikui... dienų dienas kartu su savo neįgaliuoju ir taip – dešimtmečiais...

2015-03-09

 

2015 m. kovo 4 d. VšĮ „Informacijos kaupimo ir sklaidos centras“ VšĮ „Vilties kibirkšties“ ir VšĮ amatų mokyklos „Sodžiaus meistrai“ darbuotojams surengė vienos dienos mokymus: „Sunkią negalią turinčių asmenų užimtumo galimybės. Geroji patirtis“. Mokymų tikslas – susipažinti su socialinių paslaugų įstaigomis, teikiančiomis dienos socialinės globos paslaugas institucijoje asmenims su proto ir kompleksine negalia.                                           

2015-03-07

VILTIS laužia ledus, o ką daro valstybė? Ką daryti toliau, kad "atokvėpio" paslaugos pagaliau pasiektų neįgaliųjų šeimas? Laisvosios Bangos radijo laidoje "VEKTORIUS" dalyvauja Seimo socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkė Kristina Miškinienė, Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Viltis“ vadovė Dana Migaliova, mama Lina Gulbinė ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovas. Ar neįgaliųjų šeimos pagaliau sulauks atokvėpio? http://www.laisvojibanga.lt/vektorius-2015-03-06/

 

2015-03-04

 

Pastaruoju metu  suaktyvėjo bendravimas su Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau SADM) vadovybe ir ministre A.Pabedinskiene.