Asociacijos nariai

 

BENDRIJOS “VILTIS” ASOCIUOTŲ NARIŲ KONTAKTAI

BENDRIJOS “VILTIS” ASOCIUOTŲ NARIŲ KONTAKTAI                                                              
Asociacijos nario pavadinimas Kontaktinis tel. Nr. El. paštas Internetinė svetainė
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija “Akmenės Viltis”  8 425 57009 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   
Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos “Viltis”  Alytaus rajono padalinys 8 315 69890 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija “Anykščių Viltis”  8 671 99695 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija “Biržų Viltis”  8 614 47879 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija “Druskininkų viltis”  8 313 51844 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
Druskininkų šeimos paramos centras  8 685 58732 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   www.dspc.unika.lt
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija “Elektrėnų  Viltis”  8 601 73868 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija “Ignalinos Viltis”  8 386 52131 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija “Jonavos viltis” 8 605 37686 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.    
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija “Joniškio Viltis” 8 426 60040

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.">

 
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija “Jurbarko viltis” 8 447 71301

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.">jŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

 
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija  “Kalvarijos  Viltis” 8 343 21583 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija “Kauno viltis” 8 676 04603 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. www.kaunoviltis.lt
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija “Kazlų Rūdos Viltis” 8 656 54601 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.    
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos “Kelmės Viltis”  8 612 45516 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos “Kėdainių viltis” 8 347 52774 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   
Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Klaipėdos viltis” 8 46 346022 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija “Gargždų viltis” 8 611 32844 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija “Kretingos viltis” 8 600 19481 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija “Kupiškio viltis” 8 459 35297 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos “Viltis”  Lazdijų padalinys 8 318 43245 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos “Viltis”  Marijampolės padalinys 8 639 67813 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija “Mažeikių Viltis” 8 443 66991 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija “Molėtų viltis” 8 615 37266 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..com   
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos “Viltis” Pakruojo padalinys 8 421 44561 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija  “Palangos viltis” 8 687 94207 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija  “Panevėžio viltis” 8 699 18788 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   
VšĮ "Vilties namai" 8 455 52551 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.">pŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos “Viltis”  Pasvalio padalinys 8 451 34384

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.">lŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija  “Plungės Viltis” 8 448 53329 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   
Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos “Viltis”  Prienų rajono skyrius   informacija tikslinama  
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija “Radviliškio Viltis” 8 422 61411 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.gmail.com; Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.     www.radviltis.lt
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija “Raseinių viltis”   Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija “Rietavo Viltis” 8 616 72602 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija  “Skuodo Viltis” 8 620 40603 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija  “Šakių Viltis” 8 616 40738 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.">
 
Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos “Viltis”  Šalčininkų padalinys 8 677 49281 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.">Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija “Šiaulių Viltis” 8 657 86741 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija “Šiaulių rajono Viltis” 8 656 42179 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija  “Šilutės Viltis” 8 686 71966 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos “Viltis” Širvintų padalinys   informacija tikslinama  
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija “Švenčionių Viltis”   informacija tikslinama  
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija “Tauragės Viltis” 8 685 62268 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.gmail.com; Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.">
 
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija “Telšių viltis” 8 444 78502 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.gmail.com  
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos “Trakų Viltis” 8 528 41223 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija “Ukmergės Viltis” 8 340 44875 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija “Utenos Viltis” 8 650 63220 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos “Viltis” Varėnos padalinys 8 310 51080 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos “Viltis” Vilkaviškio padalinys 8 615 83642 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija “Vilniaus Viltis” 8 5 2334705 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. www.vilniausviltis.lt 
Viešoji įstaiga “Vilties akimirka” 8 5 2334708 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  www.viltiesseima.lt 
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija “Visagino Viltis” 8 6 5283596 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija “Zarasų Viltis” 8 610 10754 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.">rŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.